Uyarı
17 Kasım 2016 · 2 dakikalık okuma

Bu sitedeki bazı yazılar, görseller, fotoğraflar ve diğer materyaller tıp ve sağlık ile ilgilidir. Bu bilgiler sadece bilgi amaçlıdır ve yer yer Dr Büşra Acar Sevim’in kişisel görüşlerini temsil etmektedir. Buradaki içerik tıbbi tavsiye olarak alınmamalı, sizi bizzat değerlendiren profesyonel bir hekim tarafından verilen tıbbi tavsiyelerin, konulan bir teşhisin veya önerilen bir tedavinin yerini alacak biçimde asla kullanılmamalıdır. Bu bilgiler hekiminizin vereceği bilgilerin yerine geçmez.

Tıbbi bir durumla ilgili sorularınızı mutlaka hekiminize veya bilimsel anlamda kalifiye olan diğer sağlık personellerine sorunuz. Sadece ve sadece bu kişilerin verdiği tıbbi tavsiyeleri dikkate alınız. Hiçbir zaman profesyonel bir tıbbi tavsiyeyi görmezden gelmeyiniz ve bu sitede okuduğunuz bir bilgi nedeniyle bu tıbbi tavsiyeleri uygulamayı asla geciktirmeyiniz, tavsiyenin içeriğini yorumlamayınız, size hekiminiz tarafından tarif edilen tedavi yöntemlerinin dışına çıkmayınız.

Eğer tıbbi bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız derhal hekiminizle görüşünüz. Durumunuz acilse acil ambulansı (112) arayınız veya acil servislere başvurunuz.

Bu site hiçbir spesifik tıbbi testi, hekimi, ürünü, ilacı, prosedürü, fikri veya diğer bilgiyi tıbbi bir tavsiye olarak sunmamaktadır. Burada sunulan bilgilere başvurmak ve bunları değerlendirmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu web sitesinde ifade edilen görüşler çalıştığımız kurumların görüşlerini temsil etmez.

Burada paylaşılan içerikleri dinleme, okuma, ya da başka bir şekilde etkileşim kurma hiçbir şekilde doktor-hasta ilişkisi kurmaz.

Bu web sitesi, yasal bakımdan veya bilirkişi tanık ifadesinin temeli olarak “bakım standardı” oluşturmak da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir yasal kapasitede kullanılmamalıdır.

Bu web sitesinde paylaşılan herhangi bir ifadenin veya fikrin doğruluğu hakkında herhangi bir garanti verilmemektedir.